Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Piszemy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju meble do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Dzień dobry, firma się rozwija i w niedalekiej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż tego rodzaju lokale są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i należy je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się inwestować w takie meble: Obrazek - wyglądają świetnie na fotografiach. Ale koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest dość ważny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak polepszają efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Dzień dobry, to już zależy od waszych możliwości finansowych. Wystrój firmy jest bardzo istotny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych kontrahentów. Jeżeli współpracujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą zwracać się do konkurencyjnych firm. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na takie zabudowy meblowe przerzucicie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z dużymi podmiotami gospodarczymi, gdzie ważny jest komfortowy wygląd biura, aby was oceniali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej warto kupić tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość