Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Piszemy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Dzień dobry od jakiegoś czasu zajmuje się reklamą swojej strony WWW, niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Tworzę regularnie linki do promowanej strony WWW. Każdego dnia około 20 sztuk. Staram się też wypowiadać się na serwisach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi rezultatów i od kilku miesięcy nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, iż mam unikalną treść na każdej z moich podstron. W czym może być kłopot? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które ma na stanie nasza wypożyczalnia umożliwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i bez siłowego przemieszczania oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem -
modele anatomiczne

[b]Podnośnik pacjenta
dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie podopiecznych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego zapewnia ulgę a, także ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego daje choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż w czasie samodzielnego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych a, także elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz opiekunowi. Świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 13 maja 2022, 8:24 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 2 razy.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Jak można polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:22

Dzień dobry. Fajnie, że podałeś odsyłacz do strony. Umożliwi to analizę profilu linków oraz przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest parę problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Również należało by stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie odnośniki - są słabej jakości. Strony, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i moc takiego linka jest bliska zero. Stąd masz takie problemy z wbiciem strony pierwszej 10 wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo dodać odnośnik do strony. Wówczas kilka takich linków ma większą moc, niż sto odnośników, które teraz tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość